© F5 2018
DRUK-FOTO
ATRAMENT WODNY PIGMENTOWY i BARWNIKOWY DO DRUKREK i PLOTERÓW marki EPSON.
MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE
PŁYN CZYSZCZĄCY MaxiCleaner Subli Specjalnie przeznaczony do czyszczenia głowic z atramentów sublimacyjnych, wodnych pigmentowych i barwnikowych. Przydatny przy zmianie atramentów na sublimacyjne, do przeczyszczenia głowicy i całego układu z poprzednich atramentów sublimacyjnych, pigmentowych lub barwnikowych. Do drukarek biurkowych i ploterów. Środek o intensywnym działaniu. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z informacjami na etykiecie.
Butelki 100 ml, 250 ml
Jak wszystko co jest w naszej ofercie, zanim do niej trafiło, zostało przetestowane w praktyce. Atramenty tej marki u nas i w zaprzyjaźnionych firmach obecne w od około 10 lat i zawsze sprawowały się bardzo dobrze. Dla tego kiedy zapadła decyzja o rozszerzeniu asortymentu o materiały do druku foto, naturalnym było wybrać sprawdzony produkt. Przemawia za tym bardzo dobra jakość, bezproblemowa eksploatacja, przyzwoita cena i przede wszystim to, że jest to produkcja europejska. Atramenty produkowane w Niemczech, przez niemiecką firmę OCP a nie sprowadzane ze wschodu. Przystosowane do najnowszych głowic, można je zastosować w dowolnym modelu drukarki lub plotera firmy Epson. Dostępne kolory: Barwnikowe: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light cyan, Light magenta. Pigmentowe: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Matte Black, Light cyan, Light magenta, Light Black i Light Light Black.
SUBLIMACJA i DRUK FOTO najlepsze materiały eksploatacyjne
ATRAMENTY WODNE PIGMENTOWE i BARWNIKOWE fotograficzne - do drukarek EPSON.
PAPIERY FOTO, CANVAS i INNE PODŁOŻA DO DRUKU ATRAMENTOWEGO - wkrótce
Atramenty OCP zapewniają szeroki zakres kolrów (gamut), bezproblemową eksploatację, trwałość i odporność. Dla wszystkich kupujących atramenty OCP zapewniamy profile kolorów, albo gotowe jeśli posiadamy takie do danego modelu drukarki, albo zrobimy je bezpłatnie. Wstarczy wydrukować i przysłać tablice pomiarowe. Dotyczy drukarek i ploterów drukujących ze sterowników Epson-a w Windows lub Mac, bez oprogramowania typu RIP.